Published On: 27 Janar, 2016

Kusari: Politika kontrollon pothujase çdo gjë, edhe porositësin e vrasësit tim

Kryetarja e Gjakovës Mimoza Kusari Lila ka folur rreth tentim atentatit ndaj saj.

Në emisionin ‘Republika’ me Dardan Gashin, Kusari Lila ka deklaruar se porositësi i vrasësit të saj  është punëtor i Kuvendit Komunal dhe se tani ndodhet në paraburgim.

E pyetur nëse  kjo ka ndodhur për shkak të ndërrimit të pushtetit në këtë komunë, Kusari nuk ka mohuar se politika kontrollon pothujase çdo gjë./GazetaTribuna/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...