Published On: 19 Shkurt, 2016

Kurti: Më 27 shkurt do të ndryshojë gjithçka

Ish-lideri i Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për Insajderin ka deklaruar se regjimi Mustafa-Thaçi do të përfundojnë ngjashëm si Zajdenica. Ka thënë se kjo qeveri po përdor metoda fashiste për të frikësuar opozitën dhe se deri më tash kanë kryer shtatëmbëdhjetë burgosje politike.

Albin Kurti, deputet i Vetëvendosje, ka paralajmëruar se tash e tutje protestat do të jenë më të shpeshta  dhe se nuk do të ndalen deri në dorëheqjen e Qeverisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...