Published On: 19 Mars, 2016

Kurti e Konjufca nën ombrellën e Bojken Abazit në Kongresin e Socialistëve!

  • Dy themeluesit kryesor të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e Glauk Konjufca janë duke marrë pjesë në Kongresin e Partisë Socialiste. Me këtë rast, ata kanë takuar edhe Sekretarin e deportuar të Vetëvendosjes, Boiken Abazi.

Abazi ka publikuar disa foto në FB dhe ka treguar për takimin me shokët e idealit.

“Sot ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane, me Albin Kurtin dhe Glauk Konjufcen, te ftuar per te marre pjese ne

punimet, qe sa po kane nisur, e Kongresit te Partise Socialiste te Shqiperise”, ka shkruar Abazi.

T
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...