Published On: 22 Prill, 2016

“Kurthi i Kumanovës”: Kush i dërgoi kosovarët atje për të luftuar?

Zona Express sjell dokumentarin ekskluziv “Kurthi i Kumanovës”. Çfarë ndodhi në Lagjen e Trimave? Kush i dërgoi kosovarët atje për të luftuar? A ka marrë parë dikush prej tyre? Kush e vrau policin shqiptar? Si u ekzekutuan Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj? Në këtë dokumentar mund të dëgjoni edhe rrëfimin e familjarëve dhe banorëve të Kumanovës.

Kliko linkun per me shume:

https://www.facebook.com/ZonaExpressTV/videos/1673888639528795/?pnref=story

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...