Published On: 26 Shkurt, 2016

Kurteshi: Hashim Thaçi u pasurua duke vjedhur

 

Deputeti Ismail Kurteshi duke folur në Kuvend se pse Hashim Thaçi nuk duhet të zgjidhet president, tha se pos tjerash kjo nuk duhet të ndodhë, pasi ai është pasuruat duke vjedhur. Ai po ashtu i tha Listës serbe, se pavarësisht se çfarë marrëveshje keni bërë ta dini, se ajo është jo legjitime, dhe nuk do të përmbushet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...