Published On: 19 Tetor, 2016

Kurrë komb kosovar s’do të ketë!

 

Çun Lajçi

Unë artisti me duer n’xhepa deklaroj se kurrë komb kosovar s’do të ketë! Ju mund të pëllitni dhe të me quani si të doni, por ka vetëm nji komb – shqiptarë! Kosova asht paralagje e Lumës.

Rrnoftë Shqipnia!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...