On 14 Gusht, 2017 With 0 Komente

Ka paguar hotel me 5 yje, por u shokua nga ajo çka gjeti mbi shtrat (Foto)

Qëndrimi në hotele ka sfidat e veta nisur që nga çmimi, pastërtia, komoditeti dhe shërbimi. Gjithnjë shpresoni që të gjeni jo ndoshta kushte të hoteleve […]

On 13 Gusht, 2017 With 0 Komente

Kjo video tregon se sirenat vërtetë ekzistojnë (Video)

Sirenat janë krijesa mitologjike që besohet të jenë gjysëm peshk dhe gjysëm njeri. Askush nuk e ka vërtetuar ekzistencën e tyre edhe pse ka shumë […]

On 13 Gusht, 2017 With 0 Komente

Ja cila është pasaporta më e fortë në botë

Kompania konsulente “Nomad Capitalist” në raportin e saj të fundit thekson se suedezët kanë dokumentin më të fuqishëm në duart e tyre. Pasaportat janë renditur […]

On 13 Gusht, 2017 With 0 Komente

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të […]

On 12 Gusht, 2017 With 0 Komente

Ky është njeriu që kujdeset për kafshët e moshuara

Ai e kupton se sa të vështirë e kanë jetën kafshët e vjetra. Është e mrekullueshme që ai mbledh, ruan qentë e vjetër se askush […]

On 12 Gusht, 2017 With 0 Komente

Sa ndjekës duhet të keni në Instagram për t’u bërë milioner

Përdoruesit e Instagram-it me ndjekës nga 50 mijë deri në 200 mijë mund të fitojnë më shumë se 1 mijë dollarë për çdo foto të […]

On 12 Gusht, 2017 With 0 Komente

Hotel: 10 klientët më të urryer nga personeli

Vizitorët e hutuar që harrojnë gjërat e veta në hotel, klientë që marrin me vete objekte të dhomës, çdo qëndrim mund të shndërrohet në një […]

On 10 Gusht, 2017 With 0 Komente

Pica ‘pushton’ autostradën

Një kamion që shpërndante pica të ftohta ka bërë që autostrada në Arkansas të bllokohet për katër orë. Mjeti nuk u përplas me urën, por […]

On 7 Gusht, 2017 With 0 Komente

E pabesueshme: Familja shqiptare jeton me ujqër

Familja Ismaili, nga një vend afër Tetovës në veriperëndim të Maqedonisë ka pranuar në mesin e saj disa mysafirë jo të zakonshëm. Në fakt, ata […]

On 6 Gusht, 2017 With 0 Komente

25 fotografitë që mahnitën botën (Foto)

Nganjëherë, një fotografi e vetme mund të tregojë një histori të tërë dhe të lëshojë një stuhi emocionesh. Ka shumë fotografi të tilla nëpër internet, […]

On 5 Gusht, 2017 With 0 Komente

Lansimi i mikroprocesorit Intel Core i9-7980XE, me 18 bërthamë, shtyhet për tetor

Lufta për numër sa më të madh të bërthamave ndërmjet kompanive Intel dhe AMD është duke vazhduar. Specifikat deri më tash kanë treguar për modele […]

On 5 Gusht, 2017 With 0 Komente

Në këtë tarracë turistët rreziten krejtësisht nudo (Foto)

Metropoli britanik i Londrës ka terracën e parë në botë ku mund të bëhet banjo dielli zhveshur komplet, që shihet si një përpjekje për të […]

On 5 Gusht, 2017 With 0 Komente

‘WikiLeaks’ zbulon mekanizmin e CIA-s për të manipuluar pajisjet elektronike

WikiLeaks ka pubikuar hollësi nga projekti Dumbo i CIA-s, një sistem që arrin të manipulojë webkamerat dhe mikrofonët në pajisjet që funksionojnë me sistemin Windows. […]

On 5 Gusht, 2017 With 0 Komente

Në Japoni shpiket akullorja që nuk shkrihet (Video)

Në Japoni është shpikur akullorja që nuk shkrihet. Ishte një shpikje rastësore e kërkuesve të Qendrës së kërkimit të bioterapisë në Japoni. Ata po tentonin […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Nëse vijat e dorës tuaj formojnë shkronjën M ju jeni…

Disa mendojnë se vizat e dorës kanë të bëjnë me karakterin e personave, si dhe me fatin e tyre, ndërkohë disa të tjerë mendojnë se […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Bëjnë seks me dritare hapur, acarohen fqinjët

Klientët në një hotel në Manhattan është kthyer në problem për banorët e zonës. Sipas fqinjëve, çiftet bëjnë seks me dritaret e dhomës të hapura, […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Ky është Golf 8 (Foto)

Volkswagen Golf do t’i nënshtrohet transformimit më të madh të tij në 43 vjet, në gjeneratën e ardhshme, pasi marka gjermane përgatitet që ta ofrojë […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Mendoni se jeni gati për të pasur fëmijë? Shikojeni këtë foto

Shumica e njerëzve e shohin fëmijën si një dhuratë të mrekullueshme nga Zoti. Por, një bloger ka dëshmuar se kjo mund të mos jetë “një […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë!

Policia greke ka vënë në pranga një 20-vjeçar shqiptar i cili është denoncuar nga një 24-vjeçare angleze për përdhunim. Sipas mediave greke, anglezja është abuzuar […]

On 3 Gusht, 2017 With 0 Komente

Kur të shihni se për çka shërben ajo levë e vogël në retrovizor – vazhdimisht do ta përdorni

Gjithë kohën është aty dhe ju mendoni që nuk shërben për asgjë pos që në të të varni ndonjë stoli Njëra ndër gjërat të cilat […]

Faqja 3 nga 6« E Para...234...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...