Published On: 16 Prill, 2016

Kur Tuna e bënte me 5 burra

Screen Shot 2016-04-16 at 8.34.19 PMAjo është padyshim ndër këngëtarët më të talentuara, ndonëse së fundi foksui i medias dhe publikut më shumë ka rënë në jetën e saj private sesa atë profesionale.
Si do që të jetë, Tuna mbetet kualitative në muzikë, shkruan “Kosovarja”.
Këngëtarja nga Maqedonia nuk ka shumë duete dhe nuk do të kishte qenë keq sikur të bënte diçka me grupin “Elita 5’, për të cilët ka konsideratë.
Ata e kanë rrethuar Tunen në këtë foto. Shihet se edhe anëtarët e grupit të suksesshëm e pëlqejnë Tunen, që gjithashtu e kanë bashkëvendëse.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...