Published On: 23 Shtator, 2016

Kur Tetova dhe Gostivari ishin pjesë e Shqipërisë (Dokumente)

Kur Tetova dhe Gostivari ishin pjesë e Shqipërisë

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. fery thotë:

  Kure Gostivari e Tetova ishin pjese e Shqiperise…. ? kurse ..
  Sot nji kriminel serb ne Bosnje , kryetar i etnitetit serb me emrin Millorad Dodok , ka shpllur referendum me dt.25.09.2016 qe ky etnitet te shkeputet nga BiH dhe ti bashkohet Serbise….kurse …
  Kryetaret dhe Kryeministrat e Shqiperise dhe Kosoves gjethe diten po kqyren ne pasqyre e s po ju besijne as syve te tyre per bukurine qe kane dhe u ka hy vehtja ne qejf per ate hijeshi qe u ka fale Zoti e sa per dokumentin qe Gostivari e Tetova dikur na paska qene nen Shqiperi ….vallahi as palla s po i hane asnjonit
  Kurse , kurse M.Dodik me 25.09 .bashke me serbet e tij te RS dele ne referendum

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...