Published On: 28 Janar, 2016

Kur shpërthen Topalli: Po ç`bëni more të mjerë edhe vjedhja ka një limit

Deputetja e PD-së dhe ish-kryetarja e Kuvendit ka shpërthyer sot në fjalën që ka mbajtur në seancen plenare.

“Po ç`bëni kështu more ç`bëni se edhe vjedhja ka një limit,”- ka thënë Topalli duke dhënë një mesazh të nënkuptuar, që duhet të vidhni por me kujdes dhe përmbajtje. Kështu e ka komentuar Denis Dyrnjaja, spikeri i lajmëve në TCH.

“Pra duhet me vjedh, por me kujdes dhe përmbajtje. Dmth nuk është problemi te vjedhja si proçes, por te sasia. Se që duhet vjedhur, duhet vjedhur kur je në qeveri.
Ky është problemi më i madh i shqiptarëve që bien nga shiu në breshër. Kë të heqin e kë të vënë, këta janë të gjithë ku të shinë lëmë!”- shkruan Dyrnjaja në profilin e tij në facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...