Published On: 31 Mars, 2016

Kur Sabit vrasës hajduti, Milaim Zeka shantazhuesi, Musë Xhafer kurvari bahen tema


Mustafë Shabani

Është e turpshme sa poshtë kemi rënë si shoqëri. Krijohen tema me hajdut, vrasës, njerëz të pamoralshëm, shkurt me llumin e shoqërisë në vend, që temat të krijohen nga vlerat tona kombëtare, si ata të cilët në mënyrë shkencore mbrojnë teorinë se tokat edhe ashtu tepër të tkurrura të stërgjyshërve tanë, po humbin prapë. Merreni me mend Bota sot krijon temë me nivelin më të ulët të kombit, i cili dikur me bandën e tij kriminale ishin shantazhuesit e saj. Mjerë për mjetet tona të tilla të informimit sa poshtë kanë rënë. Sabit vrasës hajduti, Milaim Zeka shantazhuesi, Musë Xhafer kurvari me lavire bahen temë, një i vetëquajturi hoxhë Shefqet Krasniqi, i cili në shpirt dhe zemër ka vetëm urrejtje tek Bota sot dhe gjetiu. Nuk ja vlen të investohet asnjë lekë dhe asnjë minutë kohë me këto poshtërsina. O ju lutem hiqnu këtyre hajnave të pulave, mos krijoni tema nga këta vrasës të ndyrë. Në vend që të shkruhet për bijtë dhe bijat më të mirë të këtij populli, opinioni po lodhet me tema të pista.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

http://www.shqiptari.eu/murat-meha-edhe-alasken-ja-jep-rusise-jo-mo-8-mije-hektare-malit-zi/

http://www.shqiptari.eu/bravo-hashim-thaci-se-i-ke-kryer-mire-detyrat-e-dgse-se-dhe-udb-es/

http://www.shqiptari.eu/zgjohet-ermira-mehemti-flet-per-seks-skandalin-ja-si-mbrohet-ajo/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-tregoni-ku-mbeten-8-tete-milione-markat-qe-iu-dorezuan-gani-thacit-e-fatmir-zymerit-seksereve-te-hashim-thacit/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Sedati thotë:

    Nuk kanë rënë poshtë mjetet ( aletet ) e informimit publik.Ato erdhën,dolën nga poshtërsia dhe njerëz të poshtër dhe si të tilla po e kryejnë ” misionin ” e vet me sukses.Ato janë vetëm një instrument në duar të pezevengëve që bëjnë sikur udhëheqin njëfar politike.Bashka pseudogazetarët që hanë bukë nga këto pisllëqe që botojnë.Është thjeshtë humbje kohe të merresh me kët pamflete rrugaçësh.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(9) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...