Published On: 21 Shkurt, 2016

Kur Presidenti Bill Klinton i premtonte refugjatëve shqiptarë kthimin e shpejt në shtëpi nga Gjermania (Video)

billkinlt2

Kur Presidenti Bill Klinton i premtonte refugjatëve shqiptarë kthimin e shpejt në shtëpi nga Gjermania. Klintoni në këtë takim ishte betuar se Kosova do tëjetë e lirë. Vizita e Klinotni në Gjermani ishte më prekësja dhe më e ndjeshmja, për atë vet dhe refugjatët nga Kosova.

Shpërndajeni nëse ndiheni krenar me Amerikën dhe ish presidentin Bill Klintonin!

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...