Published On: 17 Shtator, 2016

Kur paratë nuk kryejnë punë: Miliarderët, të zhgënjyer nga vetura milionëshe e krijuar nga Aston Martini dhe Red Bulli (Foto)

Shumë miliarderë kanë mbetur të zhgënjyer, sepse nuk kanë mundur të hynë në listën e ngushtë për të blerë këtë super-makinë.

Meqenëse do të prodhohen vetëm 99 vetura AM-RB 001, janë vetëm 99 kandidatë që kanë mundësi ta blejnë atë, transmeton Telegrafi.

Për pasanikët assesi nuk është problem pagesa që kap vlerën prej 3.9 milionë dollarëve, por mungesa e prodhimit të këtij edicioni të limituar.

Edhe pse janë bërë shumë kërkesa që të blihet kjo veturë – e realizuar në bashkëpunim mes dizajnerëve të Aston Martinit dhe Red Bullit – përgjigje pozitive nuk ka.

Nuk bëhen të ditura detajet e kësaj veture të mahnitshme, që lansohet me 2020. /Telegrafi/

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 2

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 3

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 4

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 5

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 6

Miliarderët e zhgënjyer me veturën që është krijuar nga Aston Martin dhe Red Bull foto 7

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...