Published On: 26 Maj, 2016

Kur mungon shefi, punëtorët hedhin valle

Është e njohur, kur mungon titullari në ndërmarrje të gjithë janë të të qetë dhe të lumtur, pasi nuk ka kush t’iu kërkojë llogari dhe t’i vëjë në trysni për të bërë punën.

Duket se kjo ka ndodhur edhe sot në aprlament me ministrat socialistë të mazhorancës.

Kryeministri Edi Rama ndodhet për vizitë në Suedi.

Me këtë rast ministra si Saimir Tahiri, Ditmir Bushati, Mimi Kodheli dhe Damian Gjiknuri janë dukur tepër të realaksuar teksa qeshnin e bënin shaka me njëri-tjetrin.

Tahiri-Kodheli

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...