Published On: 9 Qershor, 2016

Kur ministri i Qeverisë Thaçi ia kërkonte investitorit gjerman 3.000.000 euro ryshfet për investime – VIDEO

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Tani me , edhe mediat e huaja elekronike dhe te shkruara europiane dhe amerikane dhe portalet e rrjetet siciale jane mbushe me lajme se si qeveritaret e Kosoves …dhe Shqiperise , jo qe i kane mbushur xhepat e xhurollogarite bankare me $ e € por ,nga korrupsioni gallopant qe egziston ne keto shtete , tani po pasurohen si me luge te eskavatorit ( bagerit )

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...