Published On: 8 Janar, 2016

Kur Lamborgjini përballet me përmbytje të mëdha (Video)

Disa zona të Shteteve të Bashkuara kanë përjetuar një sasi të reshjeve masive të shiut gjatë muajit të kaluar. Stuhitë shkatërruese, erërat e dëmshme dhe tornadot poshtë e lartë kanë shkatërruar gjithqka.

Pjesa më e madhe e shtetit ka përjetuar efektet e një thatësire të gjatë të qëndrueshme në Kaliforni, por reshjet e fundit kanë shuar etjen e secilës rrugë të saj.

Me reshje të tilla është përballur edhe ky Lamborgjini.

Lamborgjini nuk është i njohur për aftësinë e tyre në ujë, por pas kësaj video me siguri do të thoni se ata jën të aftë të gjenden edhe në ujë./Bota sot

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...