Published On: 7 Janar, 2016

Kur Kryetarja njofton!

  • Kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka njoftuar se nesër vazhdon mësimi në të gjitha shkollat e Gjakovës.

Ajo njofton në Facebook: 
Njoftohen të gjithë nxënësit e Komunës së Gjakovës se nesër me datë 08.01.2016 ( e Premte), do të vazhdoj mësimi i rregullt në të gjitha Shkollat e Komunës së Gjakovës.
E gjithë kjo, falë sanimit të shpejtë të dëmeve nga reshjet e fundit dhe përmirësimit të kushteve për mbarëvajtjen e mësimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...