Published On: 4 Prill, 2016

Kur ikin ikonat e shtetësisë dhe të tjerët lihen anash!!!

 

Vizita e paparalajmëruar e luftënxitësit nga Serbia është një cikërrim për shqiptarët e dalldisur pas gjarpërpresidentit dhe inaugurimit të tij me festen tallava me rekuizitat e saja çiftelitë dhe kallashët e Burojës, e cila i pret ata. Kosova është vendi më i zhvilluar dhe më interesant për organet e saja shtetërore me dy president e dy kryeministra të cilët me shpirt këndojnë këngën: Kush thotë dhe gënjen që … është e vogël
Hajri i daftë ditët javët dhe muajt e ardhshëm.
Zoti i bekoftë mendjet e kombit!!!

Mustafë Shabani

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...