Published On: 22 Janar, 2016

Kur guvernatori i Kalifornisë Arnold Schwarzenegger nderonte presidentin Rugova!

Vjenë, 2004 – Aktori i shquar dhe ish-guvernator i Kalifornisë Arnold Schwarzenegger, duke i dhënë një tufë lule Presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, gjatë funeralit të Presidentit të Austrisë Thomas Klestil në Vjenë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...