Published On: 27 Janar, 2016

Kur Grabovci i bënte rojë Jakup Krasniqit! (Video/Foto)

Në një video të publikuar nga “Associated Press” shihet ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, i cili ishte pjesë e delegacionit të Kosovës në Rambuje, teksa ruhet nga shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së Adem Grabovci, transmeton “Zeri.info”

Ky i fundit u rrinte afër vazhdimisht delegacionit kosovarë që ktheheshin në fshatrat e Drenicës. Së bashku me Krasniqin ishte edhe Azem Syla, tani deputet i Partisë Demokratike të Kosovës.

“Pavarësia e Kosovës varet nga lufta, vendosshmëria jonë për të luftuar për liri, pavarësi dhe demokraci. Shpresojmë se në të ardhmen me një organizim dhe bashkim të forcave ushtarake dhe politike të Kosovës populli i Kosovës të realizoj lirinë dhe pavarësinë”, ishte deklarata e Krasniqit dhënë mediave.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...