Published On: 20 Janar, 2016

Kur DIKTATORI Enver Hoxha i lutej jugosllavëve që Shqipëria të bëhej pjesë e territorit të saj (Video)

Kur DIKTATORI Enver Hoxha i lutej Milladin Popoviçit dhe Dushan Mugoshës, serbëve që Shqipërinë ta bënte pjesë të territorit të saj, ta humbte sovranitetin e fituar  me gjakë dhe mund me shekuj. Dhe po ashtu merrte mësimet se si ta zhbënte Shqipërinë dhe shqiptarët!

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Zyfer Caco thotë:

  Për deri sa poston një gjë të kotë se gjoja ENVERI paska kërkuar një gjë të tillë, ti kot ja ke vënë emrin vetes “shqiptari.eu”.
  Ai as një herë nuk e ka kërkuar këtë, po ta deshte nuk e kish dënuar idhtarin e kësaj teze, Koçi Xoxe, dhe nuk do i ishte kundërvënë Titos për më se 40 vjet.
  Një postim i tillë jo vetëm që nuk ka brënda as një të vërtetë, por është një shërbim që i bëhet titizmit e millosheviçizmit.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. Samiu thotë:

  Ha ha ha sa qesharake… vetem kete nuk e ka bere kurre Enveri… por perkundrazi e shpetoi Shqiperine nga ky aneksim duke luftuar dhe fituar kunder Koçi Xoxes me qenerine e tij….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...