Published On: 27 Prill, 2016

Kur Azem Syla, bënte ”be” se do të punoj vetëm për drejtësi, por sot e urren atë! (Video)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Azem Syla, për të cilin sot ka nisur një aksion i gjerë i policisë së Kosovës në bashkëpunim me EULEX-in, për arrestimin e tij kohë më parë kishte thënë fjalë të mëdha për drejtësinë, njofton gazetablic.com

“Kam kërkuar drejtësi, për popullin dhe do të kërkoj përjetësisht vetëm drejtësi dhe unitet”, kishte thënë Syla, i cili më të kuptuar se Policia ka nisur aksion për arrestimin e tij, ka ikur jashtë vendit.

Më tutje ju sjellim fjalimin e deputetit Syla:

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...