Published On: 10 Shtator, 2016

Kuqezinj dhe demokratë bashkë, për ti dhënë shpresë Shqipërisë dhe shqiptarëve (FOTO)

Opozita zhvilloi nje miting mbreselenes dje ne Diber, dy dite para zgjedhjeve per kreun e ri te bashkise. Partia Demokratike shoqerohej ne kete takim elektoral nga shume aleate te saj, po mes te cileve spikati Aleanca Kuqezi dhe lideri i saj Kreshnik Spahiu.

Aleanca dhe bashkepunimi PD-AK i ka shtuar shpresat jo vetem te populli opozitar por te te gjithe shqiptaret se, dy lidere te rinj si Lulzim Basha dhe Kreshnik Spahiu mund ta rikthejne Shqiperine ne drejtimin e duhur, ne ate te zhvillimit ekonomik dhe afrimit sa me te shpejte me Bashkimin Europian.

Mes shume fotove nga ky aktivitet, spikat fotoja qe ju sjellim me poshte ku shfaqet nje simpatizant i AK-se dhe nje e PD-se, foto simbol qe tregon forcen e Opozites me keto dy parti. /Opozita.com/

ak-pd

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...