Published On: 17 Janar, 2016

Kundër krimeve të komunizmit ndaj shqiptarëve, video të jashtëzakonshme të burrave të dheut (4 Video)

Pëllumb Lamaj

Ajo qe une sinqerisht nuk kuptoj dot por dhe qe nuk dua ta kuptoj eshte sjellja jo burrerore dhe e pandergjegjeshme e disa statcioneve televizive te ‘majta’ e te ‘djathta’ te cilet pasi i japin dokumentaret e mi, fillojne censuren dhe nuk ma permendin as emrin si autor… Gjithe krijimet e mija une jua kam fal atyre dhe i kam futur ne you- tube falas qe ti sherbej historise tone te sakatuar e censuruar nga historiografia sllavokomuniste edhe pse kam harxhuar kohe e te holla nga xhepi im si emigrant rrugeve te botes megjithate ndjej paqe ne vehten time duke u nisur nga fakti se arrita te bej detyren karshi kombit dhe historise. C’do shqiptar kudo qe valet e jetes e perplasin duhet te jete ambasador i denje i atdheut dhe historise se tije. Vetem keshtu perparon e lulezon Atdheu dhe atdheu eshte me i madhi, me humani, me i pasterti realitet dhe kush e shkaterron historine me dashje apo pa dashje, ben krimin me te madh te te gjitha krimeve…. (Shqiptari.eu) 

NY 2016

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...