Published On: 5 Qershor, 2016

Kukës, klienti i paturpshëm kryen vepra imorale në publik (Video)

Në një qendër interneti në qytetin e Kukësit, një qytetar masturbohet qetësisht përpara monitorit në prani të klientëve të tjerë, pa e vrarë fare mendjen.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur të Martën e kaluar dhe video është publikuar nga portali Jeta osh qef.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon.

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...