Published On: 3 Gusht, 2017

Kujtim Shala merr diçka nga salla që i takonte Vetëvendosjes (FOTO)

Kujtim Shala i LDK-së pas mbarimit të Seancës Konstituive ka vendosur të marrë një flamurin e Shqipërisë të cilin në sallë e kishin sjellë deputetët e VV-së, raporton Gazeta Blic

E Shala ka vendosur që t’i marrë këta flamuj si ‘kujtim’ i kësaj Seanca, e cila përfundoi për shkak të mos pranisë të koalicionit PAN.

Në anën tjetër koalicioni LAA dhe VV-ja janë duke pritur dështimin e PAN për ta formuar më pas qeverinë.

 Në fotot e siguruara nga Gazeta Blic mund të shihni se si Kujtim Shalës i kishte ‘mbet syri’ në këta flamuj:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...