Published On: 3 Qershor, 2016

Kujdesi i munuar për prindërit, mos i harroni, ata kanë nevojë për ju! – Video

 ë

Humor, Leze dhe Xhevat QENA

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...