Published On: 27 Prill, 2016

Kujdes pamje të rënda | Kjo është femra që kreu sulmin vetëvrasës në Xhaminë e Madhe (Foto)

  • Nga ky sulm vetëvrasës mbeti i vrarë një person dhe 10 të tjerë të plagosur.

Në rrjetin social, Tëitter është publikuar fotografia e gruas që kreu sulmin vetëvrasës në afërsi të Xhamisë së Madhe në Bursa të Turqisë.

Njësitet emergjente dhe forca të mëdha policore janë në vendin e ngjarjes. /Gazeta Express/

Gazeta Express në vazhdim sjell detaje të tjera…

KUJDES Pamje të rënda:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...