Published On: 7 Gusht, 2016

KUJDES në Maqedoni: Edhe sot pasdite priten reshje të rrëmbyeshme

Instituti hidrometeoroligjik edhe sot ka njoftuar se në terroritin e Maqedonisë, pasdite do të ketë rreshje të rrëmbyeshme të shiut, të cilat do të jenë të shoqëruar nga stuhitë e forta.

Së pari do të preken pjesët perëndimore dhe pastaj më vonë në mbrëmje, do të zgjerohet në pjesët qendrore dhe verilindore të Maqedonisë, njofton TetovaSot.
Pritet që vendi të përfshihet nga stuhia lokale dhe me shi të dendur, veçanërisht në pjesët perëndimore.
Shirat do të vazhdojë gjatë gjithë natës./TetovaSot/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...