Published On: 10 Tetor, 2016

Kujdes kur bisedoni me “Viber”, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni ditur

A përgjohet apo jo biseda në “Viber”, është një pyetje që secilit përdorues të “Viber”-it në Kosovë i intereson.

Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos u siguroni sepse “Viber”-i i përgjon bisedat e juaja.

Në Kosovë “Viber”-i ruan dhe përgjon bisedat tuaja me miqtë tuaj, e kur ato i përdorni edhe për punë të tjera, të cilat nuk mund t’i kryeni në “Viber”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...