Published On: 29 Mars, 2016

Ku humbën artefaktet histroike të gjetura gjatë ndërtimit të autostradës nga “Bechtel&Enka”?

Gjatë ndërtimit të autostradës, kompania turke “Bechtel&Enka” kanë gjetur artefakte historike, dhe puntorët e sajë i kanë vjedhur dhe nuk dihet se ku i kanë dërguar, shteti jonë Shqipëtar po flen!

 

 

Gjatë ndërtimit të autostradës, kompania turke “Bechtel&Enka” kanë gjetur artefakte historike, dhe puntorët e sajë i kanë vjedhur dhe nuk dihet se ku i kanë dërguar, shteti jonë Shqipëtar po flen!Shpërndajeni ju lutem!

 

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Avdyl Ndrecaj thotë:

    Ata qe kan vepruar ashtu nuk janë dashamiret tanë por mos harroni se edhe aty ka patur antishqiptar.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...