Published On: 28 Janar, 2016

Ku është Teuta Krasniqi thyhen edhe xhamat e dyert…(Foto)

Se Teuta Krasniqi është bërë personazh që zgjon kureshtjen e qytetarëve gjithandej edhe vetëm për ta parë, tregon ndodhia e mbrëmshme në teatrin e Gjilanit, shkruan “Kosovarja”.

Ka ditë që në këtë qytet, në kuadër të manifestimit “Flaka e Janarit”, në teatrin e qytetit shfaqen projekte të realizuara nga shumë qendra të Kosovës.

Mbrëmë u shfaqë drama “Gishti”, ku interpretuan dy aktoret e njohura: Teuta Krasniqi dhe Irena Cahani.

Interesimi aq i madh i qytetarëve për të ndjekur këtë shfaqje ka bërë që të thyhen edhe xhamat e dyerve të teatrit…

Teuta, pos që vlerësohet si aktorja jonë më e madhe, ajo është edhe personazhi më i përfolur i faqeve rozë gjithëshqiptar.

12642488-955519311182489-3125909857015814896-n

12642719-955519617849125-4426729645795837336-n

12592196-955518781182542-6053852267999254344-n

12512302-955519184515835-3119509673440458042-n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...