Published On: 10 Janar, 2016

Ku e bëri Çiljeta operacion plastik të radhës?

  • Çiljeta Xhilaga i është nënshtruar sërish ndërhyrjeve kirurgjikale, dhe këtë herë bëhet fjalë për dy të tilla. Këngëtarja e bërë tanimë nënë ka kohë që nuk kryen ndërhyrje kirurgjikale, por mesa duket ka vendosur për të tilla, një sërish në hund dhe tjetra në bark.

Në një nga klinikat e Tiranës Çiljeta ka bërë edhe një tjetër operacion dhe është pikërisht në bark. Jo më larg se dje ajo është larguar nga klinika e shoqëruar nga të afërmit e saj.

Edhe pse e ënjtur në fytyrë personi që ka raportuar për Indeksonline ka arritur ta njohë lehtësisht duke konfirmuar kështu edhe operacionet e saj nga burime te sigurta pranë këngëtares.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...