Published On: 23 Mars, 2016

Kthehen nga dasma, shtëpia e përmbysur nga hajnat (VIDEO)

Gëzimin e martesës që pati për martesën e nipit, Sadri Mehanit nga Çikatova e Vjetër e Drenasit, ia prishën hajnat që i hynë në shtëpi, njofton Klan Kosova.

Kur ata u kthyen nga dasma, e panë se xhamat e shtëpisë së tyre ishin të thyera e brenda gjithçka ishte përmbysur.

Hajnat në shtëpinë e familjes Mehani kishin marrë një sasi të arit dhe pajisje teknologjike, ndërsa për rastin policia ka filluar hetimet.

Kronikë nga Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...