Published On: 12 Nëntor, 2016

KSHZ deri nesër duhet t’i konfirmojë listat (Video)

Liderët e partive politike shqiptare, Ali Ahmeti i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Menduh Thaçi i Partisë Demokratike Shqiptare do të ballafaqohen në njësinë e gjashtë zgjedhore.

Sipas analistes politike Sonja Kramarski, kjo paraqet një moment të ri, sepse siç thotë, dritat nuk do të jenë të drejtuara drejt kryeqytetit, por drejt njësisë së 4 zgjedhore./21Media

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...