Published On: 27 Maj, 2017

Kryetari i PDK-së: Më 11 qershor tregoni kush është Drenica

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka mbajtur një tubim me qytetarët e Drenasit në sheshin e këtij qyteti.

Atje Veseli, shpalosi programin e “Fillimit të Ri” që sipas tij paraqet zhvillimin ekonomik të vendiT.

Mes tjerash, kreu i PDK-së foli edhe për rastin e shpalljes fajtor të ish-kryetarit të kësaj komune, Nexhat Demak, njofton Klan Kosova.

“Kur u shpalll fajtor ish-kryetari i Drenasit të tjerët menduan se a do të jetë Drenasi  me PDK a jo?”.

“Më 11 qershor tregoni kush është Drenica” ka shtuar Veseli.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...