Published On: 20 Janar, 2016

“Kryetari gangtser i PS rreh policin e kespertizës në Durrës”

Sali Berisha, si çdo mbrëmje, edhe sot ka përcjellë denpncimin e një “Qytetari dixhital”, që sipas tij e ka informuar për “rrahjen e policit te ekspertizes me iniciale N.A. nga kryetari gangster i PS se zones se plazhit te Durresit, Skender Neka dhe fshehjen me urdher partiak te ketij akti banditesk”.

Ja çfarë i shkruan qytetari anonim Berishës:

“Zoti Berisha dua te denancoj nje fakt te rend ndodhur para disa ditesh ne zonen e plazhit Ku kryetari i Ps zones she plazhit me emrin Skender Neka ka goditur dhe dhunuar nje nga dy policet e ekspertizes the qarkut Durres me inizjale N.A qe aktualisht ndodhet me raport mjekesor. Me fakte ka ndodhur ne prezence te ispektorit she policave ne gadishmeri dhe asnjeri ska nderhyre.Personi ndodhetNe mase aresti dhe kercenoje qe ta falin dhe mos ta bejne publike”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...