Published On: 12 Tetor, 2016

Kryeshefi i Inspektoratit Policor raporton para Komisionit

Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti, do të raportojë para Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Në një njoftim për media, bëhet e ditur se mbledhja e Komisionit mbahet sot, duke filluar nga ora 11:00.

Ja rendi i ditës së Komisionit:
  • 1. Miratimi i rendit të ditës;
  • 2. Miratimi i procesverbaleve nga mbledhjet e komisionit të mbajtura me datë 26.07.2016 dhe 08.08.2016;
  • 3. Raportimi i Kryeshefit Ekzekutiv të Inspektoratit Policor të Kosovës z.Hilmi Mehmeti;
  • 4. Të ndryshme.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...