Published On: 5 Tetor, 2016
Bota |

Kryeministrja norvegjeze “kapet mat” duke luajtur Pokemon Go në parlament (Foto)

Pokemon Go nuk njeh moshë e as profesion! Këtë gjë e ka vërtetuar kryeministrja norvegjeze, Erna Solberg e cila gjatë një debate në parlamentin norvegjez është kapur e pavëmendshje. Ajo është fotografuar teksa mbi tavolinë kishtë nxjerr telefonin dhe po luante lojën e famshme Pokemon Go.

Ajo është një fanse e madhe e kësaj loje, madje gjatë një vizite zyrtare në Sllovaki ajo ka gjetur kohë për “fiksimin” e saj. Madje kjo nuk është as hera e parë që politikanët e parlamentit të Norvegjisë janë kapur duke luajtur në telefon.
pokemon go

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...