Published On: 23 Mars, 2016

Kryeministri: Opozitë, vetëm me dialog dalim nga kriza, jo zgjedhjet!

Kryeministri Isa Mustafa, edhe njëherë e ka theksuar se për të dalë nga kjo krizë politike nuk do të ketë zgjedhje të reja.

Ai thotë se me opozitën do të gjejnë zgjidhje përmes dialogut, raporton KP.

Këto deklarata kryeministri i ka bërë gjatë një vizite në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, ku pos tjerash tha se shumë shpejtë do të bëhen publikë edhe emrat e ministrave që do të zëvendësohen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...