Published On: 17 Korrik, 2017

Kryemadhi komenton kërkesën për kontrollin psiqik të Edi Ramës: Ta përkufizojnë mjekët!

Gjatë një interviste për Abcnews, Monika Kryemadhi është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Kryemadhi nuk tërhiqet nga deklarata, një nga më të fortat e bëra gjatë fushatës, por thotë se me të duhet të merren mjekët.

“Unë nuk jam mjeke, nuk kam studiuar për mjekësi. Ato që janë mjekë kanë të drejtë ta përkufizojnë më mirë” u shpreh kryetarja e LSI, që shtoi se zgjedhja e Edi Ramës për të publikuar një listë të zezë, “nuk ishte aspak normale”.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...