Published On: 17 Shtator, 2016

Kryejnë fakultetin e masterin, e si shumë të tjerë sillen rrugëve: Psikologët vendosin të protestojnë (Video)

Protesta për Demarkacion. Protesta kundër përgjimeve telefonike “Pronto”, protesta kundër kishës politike në kampusin e UP-së…

Protestë para Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, tash kanë paralajmëruar disa psikologë e studentë të Departamentit të Psikologjisë.

Labinot Dervishaj, magjistër i Psikologjisë Shkollore, thotë se protestën e kanë paralajmëruar për arsyen e thjeshtë se kund nuk ka vende pune për psikologë. /Tribuna Channel/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...