Published On: 27 Tetor, 2016

“Kryegjykatësi i Gjirokastrës i kërkoi favore seksuale edhe psikologes”

Prokurorë, gjyqtarë dhe zyrtarë të Policisë Gjirokastër do të ishin sot në hapjen e dasmës së vajzës së kreut të Gjykatës Gjirokastër, Guximtar Boçi në lagjen “Virua” në vilën e tij një katëshe.

Por, gjatë përgjimit 1 orë e gjysmë, rezulton se gjyqtari gjithashtu i ka kërkuar favor seksual dhe psikologes së gjykatës.

Një fakt të tillë, e ka bërë të ditur drejtuesi i emisionit “Stop” Saimir Kodra gjatë emisionit “Opinion”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...