Published On: 29 Shtator, 2016

Kryefamiljari vret gruan, të birin dhe më pas edhe veten

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Merilend të SHBA-ve, ku një kryefamiljar ka vrarë gruan e tij, më pas të birin dhe në fund edhe veten.

Kështu, sipas mediave amerikane, ai është Nassir Siddique, i cili ka vrarë gruan e tij në shtëpi me pistoletë dhe më pas, ka udhëtuar deri në universitet për të vrarë të birin, raporton panorama. 

Pas kësaj, ai ka vrarë edhe veten. Nuk dihen shkaqet e këtij krimi makabër që ka tronditur autoritetet në Uashington.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...