Published On: 7 Gusht, 2016

Kryefamiljari qanë duke rrëfyer se si humbën jetën gruaja dhe djali i tij 6-vjeçar (Video)

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka konfirmuar se deri tani janë regjistruar 22 viktima nga vërshimet në Shkup dhe rrethinë, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Indrit Sinani (6 vjeç) dhe Zemrije Sinani janë në mesin e 14 viktimave që humbën jetën nga vërshimet e mbrëmshme në Shkup.

Babai i Indritit ka rrëfyer tmerrin ku humbën jetën shoqja dhe djali i tij 6 vjeçar./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...