Published On: 18 Dhjetor, 2015

Krosi kerkon largimin nga Reali

Mesfushori Toni Kroos ka kërkuar nga agjenti i tij që ta largojë nga Real Madridi.

The Mirror raporton se mesfushori gjerman është i pakënaqur me situatën e tij te klubi mbretëror dhe ishte i vetmi lojtar që mungoi në darkën vjetore që klubi e organizoi për Krishtilindje.

Kroos raportohet se ka urdhëruar agjentin e tij Volker Struth para ndeshjes së Madridit me Villarrealin, në të cilën ai ishte lënë në bankë rezervë.

Lajmi për situatën e Kroosit ka alarmuar Manchester Unitedin që për një kohë të gjatë ka shprehur interesim për të

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...