Djali rrëfen vrasjen e të atit dhe plagosjen e nënës: Nuk doja, por babai…

On 25 Korrik, 2017 With 0 Komente

I penduar dhe në gjendje të rënduar psikologjike, Mirald Metallari ka pranuar para hetuesve që është ai autori i krimit në familje, shkruan “Panorama”. I […]

Çelaj trondit: Shpend Ahmeti është intervistuar si i dyshuar nga Prokuroria për lagjen ‘Kodrina’

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

Shefi i Grupit të Këshilltarëve të PDK’së në Komunën e Prishtinës, Lirak Çelaj, ka thënë se kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, është marrë […]

Skandal në Itali: Shpërndahen trakte shovene me thirrje vritini shqiptarët dhe kosovarët (FOTO)

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

Në merkatën e qytetit të Forcanos (Forzzano), qytet ky me rreth 50 000 banorë u shpërndanë qindra trakte me përmbajtje kriminale e raciste. Në këto […]

Gjakovari rreh babain

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

Policia ka arrestuar një të dyshuar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babain e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar […]

Kështu e parandaloi Policia e Kosovës vetëvrasjen e vajzës nga Ferizaj

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

Dje në Ferizaj njëemër ka tentuar të bëjë vetëvrasje. Një femër në Ferizaj, kishte tentuar të hidhet nga kati i nëntë i një objekti, me […]

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

Vdes në mënyrë të tmerrshme prezantuesja e njohur (VIDEO)

Një prezantuese e famshme televizive në Indi ndërroi jetë pasi një pemë palme i ra mbi kokë dhe e zuri poshtë. 58-vjeçarja Kanchan Nath, u […]

On 24 Korrik, 2017 With 0 Komente

I arrestuar për vrasjen e turistes ruse me skaf, flet 31-vjecari: Nuk kam parë gjë

Një 31-vjeçar është arrestuar nga Policia si i dyshuar për shkaktimin e vdekjes së turistes ruse në ishujt e Ksamilit. I arrestuari është Ermal Fataj. 31-vjeçari […]

On 23 Korrik, 2017 With 0 Komente

Zbulohen detaje të reja rreth vrasjes së dy vëllezërve nē Pejë

Tre anëtaret e familjes Panxha të cilët u arrestuan dje lidhur me vrasjen e dy vëllezërve, do paraqiten të hënën në Gjykatën e Pejës. Këtë […]

On 23 Korrik, 2017 With 0 Komente

E rëndë në Shijak, qëllohet me 19 plumba drejt një banese, pronari fsheh krimin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shijakut në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se persona të paidentifikuar kanë qëlluar […]

On 23 Korrik, 2017 With 0 Komente

Zbardhet dëshmia e skafistit të akuzuar

Prokuroria e Sarandës kërkon caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg” me afat 45 ditë, me qellim pritjen e aktit te ekspertimit, per shtetasin […]

On 23 Korrik, 2017 With 0 Komente

E tmerrshme: 19 Vjeçarja nga Likova lind foshnjën dhe e hedh në lumin pranë shtëpisë!

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja A.M. banore e fshatit Mateç mbrëmë është pranuar në repartin gjinekologjik në Kumanovë me gjakderdhje të madhe, pasi që një ditë më parë […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Policia zbulon armë në fshatin Bllacë (VIDEO)

Janë gjetur armë pranë një rrugë të paasfaltuar në fshatin Bllacë, informon Ministria e Punëve të Brendshme. Në fshatin Bllacë, më saktë në afërsi të […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Konfirmohet vdekja e udhëtares, policia po heton nëse është aksident apo vdekje natyrale

Një grua ka mbetur e vdekur skaj një rruge në lagjen “Mati 1” në Prishtinë. Afër kufomës është ndaluar autobusi me të cilin ka qenë […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Zbulohen detaje për 2 vëllezërit e vrarë në Pejë

Dy vëllezërit që mbrëmë janë gjendur të vrarë në fshatin Krushec të Pejës, dyshohet se janë vëllezërit e dy vëllezërve të tjerë, poashtu të vrarë, […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Këta janë dy të vrarët në Pejë

Ramiz Berisha dhe Arsim Berisha, janë dy të vrarët mbrëmë në Kosuriq të Pejës. Burimet e Indeksonline brenda Policisë së Kosovës kanë treguar se vrasja ka […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Vriten dy vëllezër në Pejë, policia nuk zbulon informacionet

Dy vëllezër janë gjetur të vrarë në fshatin Kryshec të Pejës. Lajmin për klankosova.tv ka konfirmuar kryeprokurori i Pejës, Agim Kurmehaj. Kryeprokurori tha se akoma […]

On 22 Korrik, 2017 With 0 Komente

Vdekja e turistes ruse, 15 vjeçarja me dëmtime në kokë!

Ksenia Roik, 15 vjeçare nga Rusia, humbi jetën mesditën e së premtes në zonën e Ksamilit, mes tre ishujve. Vajza ndodhej atje së bashku me […]

On 21 Korrik, 2017 With 0 Komente

Mbërrin në Athinë një shqiptar i plagosur rëndë nga tërmeti në ishullin Kos (Video)

Rëndohet bilanci me shqiptarët e plagosur nga tërmeti në Greqi. Një tjetër emigrant shqiptar mësohet se ndodhet në gjendje të keqe. Ai është transportuar me […]

On 21 Korrik, 2017 With 0 Komente

Agim Gashi pas vdekje si poet, rapsod dhe veprimtar mbeti i gjallë dhe i pavdekshëm te kombi shqiptar!

Shkruan Luan -Asllan Dibrani Me shumë pikëllim e përjetova   humbjen  tënde pas shumë    vargjeve  poetike ,portreteve   dhe  artikuj publicistik  për atdheun  , kulturën  artin dhe   […]

On 21 Korrik, 2017 With 0 Komente

Mbytet një ruse 16-vjeçare në Ksamil

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Ksamilit, ku një vajzë vetëm 16-vjeçare është mbytur në det.  Nga të dhënat […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...