Published On: 3 Shtator, 2016

Krisma në Reçicë të Tetovës, ka të vrarë

Mbrëmë rreth orës 12:30 pas mesnate, në Reçicë të Tetovës, afër restorantit Kurtishi janë dëgjuar krisma, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Nga burimet e Telegrafi Maqedoni në SPB Tetovë merret vesh se ka dy të plagosur dhe një i vrarë.

Gjykatësi hetues dhe policia kanë qenë në vendin e ngjarjes për inspektim të rastit dhe sot brenda ditës do të jepen informacione më të detajuara rreth ngjarjes. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...