Published On: 11 Prill, 2016

Krimineli serb, gjenerali Bojoviç, erdha ti rrëfej krimet e Serbisë


 • Burgosja e Gjeneralit Bojoviç në Merdare!
 • GJENERALI I USHTRISË SË VDEKUR – DRIDHET NË DUARËT E ISH USHTARVE TË UÇK-së!

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/deshmite-rreqethese-gjenerali-bojoviq-na-thoshte-rrini-ne-shtepi-e-me-pas-na-vriste/

http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-per-hater-te-selimit-sheshelin-me-pas-mujte-diqysh-me-marre-e-me-pru-ne-abri/

 • Shefqet Cakiqi
 • Na ishte një Armatë Popullore e Jugosllavisë, na ishte një ushtri që lau me gjak gati gjithë ish Jugosllavinë dhe së fundit e mundur dhe e turpëruar e larguar nga Kosova!
  Një Gjeneral i asaj ushtrie të vdekur, u kthye në Kosovë, me letërnjoftim të Republikës së Kosovës… u ndalua dhe u burgos nga Policia kufitare e Republikës së Kosovës në Merdare!
  – Ku je nisur kështu? ishte pyetja e policit, që kishte qenë ish ushtar i UÇK-së! – Je i arrestuar dhe duhet t’ju shoqërojmë në stacionin e policisë – ishte urdhri!
  -Unë jam Milovan Bojoviç nga Perani, jam qytetar i Republikës së Kosovës!
  Polici kufitar ju drejtua:
  – Edhe unë jam Polic i Kosovës, po isha Ushtar i UÇK-së, ndërsa ti je Gjeneral Milovan Bojoviç – gjeneral i ushtrisë së vdekur që keni bëre krime në Kosovë e posaçërisht në Podujevë – unë po ju njoh, po ti a po më njeh mua??!!
  – Milovan Bojoviç: Kam ardh të ndihmoj shtetin e Kosovës, do të tregoj krejt kush ka bërë krime! (vërehej një dridhje e trupit dhe lagie e pantallonave pa shkuar në tualet!)
  – Milovan Bojoviç: I kam ardh të marr pensionin e pleqërisë 75 euro! Kam dokumentet e Republikës së Kosovës! (vërehej nervoza dhe shenja krize emocionale e mendore ! )
  Polici i Republikës së Kosovës: – Do të shoqërojmë në stacionin e Policisë, do të tregosh çka ke për të treguar, pastaj edhe në burg do të kesh mundësi të marrësh pensionin 75 Euro!!

Ishte kjo storie, ngjarje e vitit, madje jo e vitit, po e decenies: Gjenerali i ushtrisë së vdekur ka pranuar Republikën e Kosovës dhe është lutur për pensionin e pleqërisë – me shërbimin e tij për të treguar krimet e Ushtrisë së vdekur!!!

 

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/ja-cili-deputet-ia-kalon-te-gjitheve-per-luksin-qe-bene/

http://www.shqiptari.eu/ja-kush-eshte-politikani-me-i-pasur-i-kosoves-video/

http://www.shqiptari.eu/varrezat-e-mistershme-te-shqiptareve-unike-video-foto/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...