Published On: 19 Qershor, 2016

Krim në Gjermani: Një shqiptar nga Mati vret gruan e tij 35-vjeçe

Një krim ka ndodhur në një familje shqiptare në Gjermani, në një kamp azilantësh: Bashkëshorti Nerim Çiba ka vrarë gruan e tij Arjana Çiba.

Nerim Çiba, 40 vjeç, u arrestua; ai ishte nga fshati Shlli i Matit dhe kishte dy fëmijë me gruan e tij.

Ai është person me precedentë të mëparshëm penalë.

Nuk dihen ende arsyet e krimit. Ata jetonin prej mëse një viti në këtë kamp.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...